KONST / Litografier / Färglitografi 16218140
nr 1621 8140
Färglitografi
May K León, i hängmattan. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi, bildmått: 20x17 cm, yttermått inklusive ram: 42x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:57:01
17/5 19:16:45
100 kr
20/5 19:17:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor